Skup nieruchomości

Rynek nieruchomości charakteryzuje się sporą dynamiką, dlatego trudno przewidzieć, jak bardzo mieszkanie czy dom stracą na wartości po latach użytkowania. Trudno też oszacować, czy w chwili planowanej sprzedaży nasycenie ofertami będzie na tyle małe, a popyt na tyle duży, że sfinalizowanie transakcji zajmie zaledwie kilka dni czy tygodni. Konieczność szybkiej sprzedaży mieszkania nie pojawia się zbyt często, jednak w sytuacji, gdy jest ona jedynym rozwiązaniem, z pomocą przychodzi agencja, która prowadzi skup nieruchomości.  

Na czym polega taka usługa? Skup nieruchomości przypomina skup samochodów. Ideą takiej oferty jest dokonanie szybkiej wyceny i dopełnienie formalności związanych z umową kupna-sprzedaży w możliwie najkrótszym czasie. Dla potencjalnego klienta takie rozwiązanie wiąże się z następującą korzyścią: szybkie spieniężenie domu czy mieszkania (bez często wielomiesięcznego oczekiwania na atrakcyjną ofertę) pozwala na szybki dostęp do gotówki co jest często istotne w przypadku zakupu nowego lokalu czy też realizacji innych celów finansowych. Skup nieruchomości rekomendujemy klientom, którym zależy na szybkim pozyskaniu funduszy.

Skup nieruchomości z problemami

Kuźnia nieruchomości jest agencją, która oferuje klientom z województwa mazowieckiego, śląskiego oraz pomorskiego usługi związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem różnych obiektów. Do oferty wprowadziliśmy też nową usługę, jaką jest skup nieruchomości z problemami. Jeśli trafiła się Państwu intratna okazja zakupu nowego mieszkania, zmiana pracy zmusza Państwa do przeprowadzki w odległy zakątek kraju, a nawet za granicę lub też pojawiła się inna pilna potrzeba, która wymusza na Państwu sprzedaż mieszkania – służymy pomocą w tym zakresie. Dzięki naszej pomocy w możliwie krótkim czasie, uzyskacie Państwo środki ze sprzedaży nieruchomości.

Prowadzimy również skup nieruchomości z problemami prawnymi, czyli takich, które zniechęcają nabywców do jej zakupu. Do problemów prawnych między innymi zaliczamy zadłużenia z tytułu czynszu czy też podatków, wpisy w księdze wieczystej o wszczętej egzekucji komorniczej, utrata chwilowej płynności finansowej, skutkująca rosnącym zadłużeniem lokalu lub problemy ze spłatą kredytu, brak możliwości sprzedaży z uwagi na zameldowaną w lokalu osobę lub też różnica zdań pomiędzy współwłaścicielami lokalu uniemożliwiająca jego sprzedaż na rynku. W takich sytuacjach doprowadzenie do egzekucji komorniczej czy też windykacji bankowej pozwala właścicielowi w najlepszym przypadku odzyskać ok. 70-60 % wartości nieruchomości, a z tych kwot, należy jeszcze spłacić zadłużenie.
Sprzedając nieruchomość naszej agencji, szybko odzyskujecie Państwo płynność finansową, a nasza firma rozwiązuje kwestie prawne, które stanowiły problem dla innych osób zainteresowanych jej zakupem.

Na czym polega skup nieruchomości w naszej agencji?

Jesteśmy agencją nieruchomości, która od lat zajmuje się pośrednictwem w tej branży. Dlatego doskonale znamy rynek oraz procedury i koszty, jakie wiążą się z finalizowaniem transakcji. Przygotowanie i publikacja ogłoszenia, dotarcie z nim do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów oraz weryfikacja ich możliwości finansowych to dopiero pierwszy krok na drodze do sprzedaży. Ponadto, jeśli sami Państwo sprzedajecie nieruchomość, konieczna jest prezentacja mieszkania każdemu zainteresowanemu klientowi, co angażuje Państwa czas.

Skup nieruchomości z problemami prawnymi to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie te etapy są pomijane. Zgłaszacie Państwo do nas chęć sprzedaży nieruchomości, wskazując m. in. jej lokalizację, metraż i stan. W naszej gestii pozostaje stosowna jej wycena. Na jej podstawie przygotowujemy dla Państwa propozycję zakupu. Jeśli zostanie ona zaakceptowana, ostatnim krokiem będzie dopełnienie formalności polegających na podpisaniu umowy u notariusza i wypłacenie gotówki.  

Skupujemy za gotówkę

Nasza agencja oferuje skup nieruchomości wyłącznie za gotówkę. Co to oznacza dla klientów? W chwili sfinalizowania transakcji otrzymujecie Państwo wypłatę całej umówionej kwoty we wcześniej ustalonej formie. Najczęściej jest nią przelew na wskazany rachunek bankowy lub przekazanie jej gotówką. W efekcie wkrótce po podpisaniu umowy dysponujecie środkami ze sprzedaży i możecie je przeznaczyć na dowolny cel.  

Dzięki takim działaniom szybko odzyskujecie Państwo płynność finansową oraz gotówkę na realizację własnych planów i unikacie niekorzystnej dla Państwa egzekucji komorniczej czy windykacji bankowej, w trakcie których, środki uzyskane ze sprzedaży, stanowią niewielką wartość windykowanej nieruchomości.

Napisz do nas