O firmie

Kuźnia Nieruchomości sp. z o.o. została założona w 2012 roku przez pośredników, których doświadczenie w nieruchomościach datuje się od 2006 roku, w ramach prowadzonych indywidualnie działalności gospodarczych.


Od początku istnienia, naszą misją, było realizowanie celów mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów. Z uwagi na dużą ich różnorodność, usługi świadczone przez Nas stale się poszerzają a ich główne obszary to:


- sprzedaż mieszkań, domów oraz gruntów

- wynajem mieszkań i domów

- pomoc w wyszukiwaniu i zakupie mieszkań, domów i gruntów

- pomoc w wyszukiwaniu oraz wynajęciu mieszkań, domów i gruntów

- zarządzanie najmem (wynajętymi nieruchomościami naszych klientów)

- poszukiwanie powierzchni biurowych w Warszawie

- prowadzenie biura sprzedaży inwestycji deweloperskich

- weryfikacje stanów prawnych wskazanych nieruchomości

- obsługa podatkowo - administracyjna nieruchomości

- oraz wiele innych, pomniejszych, które nie sposób w tym miejscu wszystkie wymienić:)

Zajmujemy się nieruchomościami w aglomeracji warszawskiej, w szczególności dzielnice Warszawy takie jak: Ochota, Mokotów, Wola, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursynów, Wilanów, Włochy, Ursus, Białołęka, Targówek oraz Praga Północ i Praga Południe

Działamy także w pozostałych dzielnicach Warszawy oraz w warszawskim powiecie Warszawskim Zachodnim, Piaseczyńskimi, Pruszkowskim, Wołomiśnkim i Legionowskim


W ramach realizacji celów naszych klientów, współpracujemy także z innymi biurami obrotu nieruchomości i należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami.


Zapraszamy do skorzystania z naszego ponad 16-letniego doświadczenia.

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
zaufaj profesjonalistom

Nasz zespół tworzą licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe, znajomość branży i rynku wtórnego oraz doskonałe umiejętności interpersonalne niezwykle pomocne w kontaktach z Klientami zainteresowanymi sprzedażą mieszkań, wynajmem nieruchomości.

Naszym priorytetem jest realizowanie celów mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów z uwzględnieniem ich wymagań oraz oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z doświadczonymi pośrednikami w obrocie nieruchomości w celu nawiązania współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Zespół

Ewa Kowalska
Pośrednik licencja 6077
Kuźnia Nieruchomości sp. z o. o.
Inga Szymańska
Pośrednik licencja 9568
Kuźnia Nieruchomości sp. z o. o.
Maja Skoczek
Prawnik ds. nieruchomości.
Kuźnia Nieruchomości sp. z o. o.
Anna Eisfeld
Specjalista ds. nieruchomości
Kuźnia Nieruchomości sp. z o. o.