Wygodne mieszkanie 4 pokoje na Bialołęce

Mieszkanie na sprzedaż
670 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 78,78 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Warszawa Białołęka , Milana Rastislava Stefanika
  • Rok budowy : 1999
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : 325626
  • Cena za m2 : 8504.70 PLN

Co oferujemy do zakupu?
Wygodnie zaaranżowane, ciche, ciepłe, jasne mieszkanie wraz z miejscem postojowym na Białołęce


Opis osiedla
Kameralne, zadbane, bezpieczne osiedle zostało solidnie wybudowanych przez wojsko i dla wojska. To kompleks kilku niskokondygnacyjnych podpiwniczonych domów o konstrukcji ceglanej.
Znajduje się on przy ulicy Stefanika w Warszawie

Opis budynku
Budynek, niskokondygnacyjny i zgodnie z panującym w czasie jego budowy prawem nieposiadającym windy, ale mający wygodne podejścia na każdą z kondygnacji. Nieruchomość ta wyposażona jest w kondygnacje podziemne gdzie znajdują się piwnice.

Opis mieszkania
Lokal o powierzchnia 78,78 mkw funkcjonalnie podzielona pomiędzy pokój dzienny, trzy sypialnie, pokój kąpielowy, toaletę, kuchnię i przedpokój. Mieszkanie jest trójstronne od strony zachodniej znajdują się jasny, ustawny pokój dzienny 17,3 mkw, funkcjonalnie zaaranżowana kuchnia 7,86 mkw, oraz pierwsza z sypialń 9,8 mkw. Do pokoju dziennego przynależy balkon ok 5 mkw. Pozostałe dwie przestrzenne, i ustawne sypialnie 12,35 mkw i 12, 45 mkw mają okna skierowane są na wschód. Kameralny ale wygodny pokój kąpielowy 3,12 mkw, okno ma skierowane na południe. Całość aranżacji dopełnia toaleta 1,7 mkw oraz łączący wszystkie pomieszczenia, reprezentacyjny przedpokój 11,93 mkw. Niektóre pomieszczenia jak łazienka, kuchnia, toaleta przeszły niedawno gruntowny remont. W pokoju dziennym zainstalowana jest klima tyzacja, a balkon w pełni zabudowany co daje dodatkowe możliwości i tworzy przestrzeń do relaksu.

Opis lokalizacji
To ciche, kameralne i bezpieczne osiedle oferuje samo w sobie swoim mieszkańcom miejsce do wypoczynku i rekreacji. Samo też znajduje się w takiej części miasta, gdzie spokojnie odpoczniesz od zgiełku miasta mając jednocześnie do niego szybki dostęp przez dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną. Położone "przy wyjściu z osiedla" linie tramwajów 2 i 17 pozwolą Ci dojechać sprawnie zarówno do centrum Warszawy (linia 17) lub do najbliższej stacji metra ("metro Młociny"-linia 2). Jeżdżące pobliską (odległość ok 100 m od osiedla) ulicą Światowida autobusy dowiozą Cię do każdej dzielnicy miasta. Jednakże aby zrobić sobie dla domu najpotrzebniejsze zakupy nie musisz jechać do samego Centrum lub położonej w odległości ok 5 minut jazdy samochodem Galerii Północnej wystarczy że wyjdziesz z osiedla i masz prawie po sąsiedzku markety Auchan i Biedronkę. Okolica w której znajduje się osiedle zapewnia także dostęp do wielu placówek wychowawczo-edukacyjnych jak szkoły podstawowe, przedszkola, żłobki, zarówno państwowe jak i prywatne

Co kupujesz wraz z mieszkaniem
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 8,2 m2, czysta sucha z oknem przerobiona na pomieszczenie użytkowe można urządzić na przykład siłownię. W cenie także kupujesz oznaczone znajdujące się tuż przy budynku miejsce parkingowe

Zapraszamy na prezentację i do zakupu